İnşaat sektöründe çeşitli alanlarda faaliyet göstererek elde ettiğimiz birikimleri şirketleşerek hizmete dönüştürmeye karar verdiğimiz 2005 yılında, Atılım Mühendislik ünvanıyla Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sektördeki aktif rolümüzü üstlendik plan – proje ve danışmanlık hizmetlerinde hızla büyüyen müşteri pörtföyümüzden aldığımız güç ve destek sayesinde 2007 yılında” Atılım Beton Laboratuvarı ltd. şti.” ile yapı malzemeleri test laboratuvarı hizmetine başladık.

TS EN 17025 standartına uygun olarak kurulup , T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 163 No’lu İzin belgesi ile akredite olan Laboratuvarımız yapı malzemeleri testleri hususunda gerekli tüm standartları sağlayarak Susuz Karot numunesi alımından , taşıyıcı tuğla deneyine , Parke deneyinden ankraj testine kadar teknolojiyi adım adım takip etmiştir. Deney çeşitliliği bakımında Ege bölgesinin öncü firması konumuna yükselmiştir.

Laboratuvar’ımız ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ilkesi ile hızla büyümüş ve Aydın – Didim numune toplama istasyonları ve irtibat ofisleri ile bölgeye hızla yayılmıştır. Hizmetlerimiz 2011 yılın da Aydın il sınırları dışına kadar yayılmış ve 341 No’lu izin belgesi ile Muğla – Bodrum Şubesi’ni açarak daha fazla noktaya hizmet ulaştırma imkanı bulmuştur.

T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Deprem bölgesinde olan ülkemizin olası yeni depremler ile daha fazla canımızı yakmaması için başlatmış olduğu Kentsel dönüşüm kanunu ile ekonomik ömrünü tamamlamış , risk teşkil eden yapıları devlet desteği ile yıkılıp yeniden yapılması veya güçlendirme yapılması projesinde de , Ege bölgesi , İzmir – Aydın – Muğla başta olmak üzere tüm ülke çapında ” Deprem Risk Tespit raporu hazırlamaya yetkili kuruluş” olarak T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığın’dan lisansını almış ve faaliyet alanına bir yenisini daha eklemiştir.Aydın kentsel dönüşüm , Deprem risk tespitMuğla Kentsel Dönüşüm ,Deprem risk tespit Kuşadası Kentsel Dönüşüm , İzmir Kentsel dönüşüm , Deprem Risk TespitDidim Kentsel Dönüşüm

Bodrum kentsel dönüşüm Deprem risk tespit , Milas kentsel dönüşüm Deprem risk tespit , Marmaris kentsel dönüşüm Deprem risk tespit birimlerini bünyesinde oluşturarak hizmet potansiyelini Ülke çapında artırmıştır.

  •      Teknolojik ve bilimsel yaklaşım
  •      Akademik ve teknik uzman desteği
  •      Uluslararası teknolojik gelişmeleri izleyen, bilgi birikimi yüksek deneyimli personel
  •      Test yapılan malzemenin gerçek performansını yansıtan doğru uygulamalar
  •      Ekipman zenginliği
  •      Zamanında, kaliteli ve farklı hizmet
  •      Mühendislik etiği
  •      Tarafsızlık ve güvenilirlik

Söke karot ile beton delme, Söke karot firmaları, Söke karot ile beton kesme, Söke karot çürütme sistemi, Söke hidrolik karot ile kesme, Söke hidrolik raylı kesme, Söke duvar perde beton kesme, Söke döşeme betonu kesme, Söke hidrolik beton kesme, Söke halat ile beton kesme, Söke elmaslı tel kesme, Söke elmaslı beton kesme, Söke derz ile beton kesme, Söke derz saha beton kesimi, Söke asfalt kesme, Söke kimyasal dübelleme, Söke kimyasal ankraj, Söke filiz ekme ankraj, Söke bina güçlendirme, Söke bina yıkımı, Söke karbon plaka ve elyaf ile güçlendirme, Söke beton çatlatma, Söke beton tadilat ve onarım.